Krádež

zdravím píšu sem protože mi napsal hráč nickem sebi55 jestli bych mu nespawnul vilgery na isu a než jsem si stihl vzít spawner zpět tak mě vyhodil a přišel jsem o spawner 
čas 19:32 
Prosím o pomoc děkuji
HonkCZ

Komentáře

• upraveno 24. listopadu 2019
    Zdravím,
    hráče potrestám, děkuji za nahlášení. Spawner navrácen.

Hezký den
  • Ahojky, mám stejný problém jako HonkCZ, dnes 24.11, mi napsal hráč s nickem sebi55, jestli ji nenaspawnuju na Ostrov pár Iron Golemu, Já k ní šel, dala Mi Pvlko, Já položil spawner a ona mě vyhodila z Ostrova... Ale já s tím tak nějak počítal, takže jsem ho samozřejmě stihl vykopat, ale to se HonkCZ nepodařilo, takže by jste mu ho mohli vrátit ( Můj názor já vám neříkám co máte dělat)..  

Přeji Hezký zbytek dne

-deemp
  • Spawner mu byl navrácen ;) Ale děkujeme za další nahlášení, kouknu na to a popř mu ban prodloužím.

Hezký večer
  • Zdravím, ako hráč "sebi55" pokúša sa o podvod.. ale keď vám dal povolko vám ho smie aj vziať. Keby to nepísal v tom zmysle že "naspawnovať" ale npr že kto mu ide pomôcť dá mu tam nejaké veci ten druhý hráč.. npr Cobble. Riešilo by sa to ako KRÁDEŽ? alebo sa to neriešilo.

PS: Dúfam že to nevezmete v zmysle že chcem okrádať hráčov týmto spôsobom. Len ma zaujíma ako to máte zaobstarané.

Vopred vám Ďakujem za info.
    Pekný vyšok večera :wink: 
  • Asi úplně tomu nerozumím, ale nejspíš neřešilo.
  • Dobrý den jako hrač EliKant bych chtel nahlásit krádež dne 29.11.2019 Mi hráč Ro7_ ukradl z truhly 19 emeraldových blocků i když nemel prava na mem isu a jeste mi vyzabíjel prasata zbylo mi jen jedno prosím o vyřeseni zda to nebyl bug nebo hackoval dekuji pekny zbytek vecera

• Ahoj, příště si prosím založ vlastní diskuzi a nepiš do této, kde se řešili jiné věci. Každopádně, není možné aby ti někdo něco ukradl nebo aby ti zabil zvířata, když nemá povolení.

Dle logů na tvém isu povolení měl, po údajné krádeži si mu ho odstranil. Hráče ještě prověříme.
Tato diskuze je zavřená.