Než položíte dotaz, nebo požádáte o návod!

Monty70Monty70
Moderátor fóra
Důrazně vás žádám, aby jste se před tím než položíte dotaz, nebo požádáte o návod přesvědčili zda se na foru již podobný dotaz/návod nevyskytuje, nebo zda není řešení vašeho problému přímo na webu hráčských serverů https://mc.gameteam.cz/hracske-servery/ .

Diskuse s nesmyslnými, nebo již řešenými požadavky budou nemilosrdně mazány a opakované vytváření takovýchto diskuzí bude mít za následek zablokování vašeho účtu.

Nejčastější dotazy:

  • Nejde /sethome - /sethome bylo zakázané kvůli replice a dalším minihrám. Home si uložíte položením postele a následným lehnutím do ní.
  • Residence prodloužení - Vše je popsáno na webu HS! Residenci máš po vytvoření pronajatou na 14 dní. Pronájem prodloužíš příkazem /res lease renew
  • Residence bez časového omezení - Vše je popsáno na webu HS! /resadmin lease set [residence] [#days/infinite] – Nastaví residenci k pronájmu na # dnů a nebo napořád.
  • Proč nejdou Command Bloky - Vše je popsáno na webu HS! Jsem přesvědčen, že by povolení command bloků znamenalo smrt 99% hráčských serverů (majitele by si ho přes command bloky sami zabili) a ve finále by nefunkčnost svedli na GameTeam, Pokud toužíš po command blocích nezbude ti, než jít na www.MultiMine.cz a pronajmout si tram server za super cenu.
  • Probouzení serveru trvá déle než obvykle - Pokud máš na serveru něco co zapříčiní, že server startuje déle než odpočítávaných 15 vteřin, tak se tě systém pokusí portnout na server ještě před jeho úplným spuštěním a celý pokus skončí zmiňovanou hláškou. Stačí ale počkat pár vteřin, prostě dát serveru čas na úplné nastartování a připojit se tam přes kompas znovu. Nečekej ale více než 2 minuty, to se server bez majitele (tedy pokud nemáš NON-STOP) vypne a celý proces by se opakoval.
Tato diskuze je zavřená.