Naše Guilda [Ondra185]

upraveno 10. September 2016 v Guildy - Nábory

[Ondra185] - Nábor

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/

Zdravím to jsem já Ondra, a když jsem tu viděl Guildu hned jsem si jí vytvořil, a s tim jsem se dostal až sem.

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/

Informace o Guildě:

• Název: Ondra185
  • Guild Master: Ondra185

>>>>Dáváme Standartní výplaty za pracovitost<<<<

Pravidla:

• Nenadávat když máte zaplí Guild Chat.
  • Být normální a chovat se slušně.
  • Být v Guildě aktivní min. 1 hodinu za 2 dny (výjimka když máte tábor,  jedete na dovolenou, jste nemocní, ale musíte to  předem oznámit)
  • nechodit sem jen kvůli tokenům a kreditům.

Jak má vypadat přihláška 

•  Jméno: xxx
  • Server: xxx                        na kterém by jsi plnil úkoly (Parkur, GoldRush, EggWars...)
  • Proč by jsi chtěl být v Guildě: xxx
Potom až napíšeš přihlášku tady pak podej přihlášku na serveru /g prihlaska Ondra185

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.