[LIGHT] LightPvP - Nábor

upraveno 24. September 2016 v Guildy - Nábory

Rád bych vás pozval do Guildy LightPvP [LIGHT]!

O Guildě:

Naše Guilda byla založena dne 24.9.2016....
Guild Master: Itz_Srixty_
Máme v účelu se hlavně pobavit!
Odměny se budou rozdávat dle Aktivity, Získaných Bodů a Plnění Úkolů!
Povyšovat se bude Dle Aktivity, Slušnosti atd...

Hledáme Hráče kteří by splňovali tyto podmínky:
1. Global Level 35+/Odehraných hodin 20+
2. Být aktivní min. jednou za 3 Dny
3. Přispívat do Guild Pokladny (nemusí být moc)
4. Poprosím hrát bez Cheatů ... (http://forum.gameteam.cz/discussion/8705/guildmastri-pozor)
5. 12+ nebo se umět chovat!!!

Jak by měla vypadat přihláška:         Otázka               |  Příklad
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Váš Nick ve hře                                                             [Itz_Srixty_]
2. Váš Global Level+Odehraných Hodin?                         [LvL 100, Hodin 150]
3. Jak často a dlouho byste byli ochotni být ONLINE?     [Každý Den CCA 1,5 Hodiny]
4. Kolik byste byli ochotni přispívat do pokladny?             [150 Tokenů za týden]
5. Kolik vám je let?                                                            [12]
6. Na jakém serveru byste plnili úkoly?                             [Prison, Skywars, Luckywars, Anni, BedWars]
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Přihlášky Pište pod tento Topic (Příspěvek)
Pod tento příspěvek budu psát i Novinky z Naší Guildy

Pokud splníte všechny požadavky tak vás pozvu do guildy a vy můžete příjmout pomocí
/g prijmout LIGHT

*Pokud se divíte že tak pozdě tak jsem měl spíše soukromou guildu ale to mě potom přestalo bavit :D
**Vím že taky nejsem čistej ale už hraju bez nich ;)
- Itz_Srixty_

Komentáře

• 1. Váš Nick ve hře                                                               Bodlikcz
    2. Váš Global Level+Odehraných Hodin?                          60lvl/266hod
    3. Jak často a dlouho byste byli ochotni být ONLINE?      cca1,5h denně
    4. Kolik byste byli ochotni přispívat do pokladny?             100 tok / x šas :D
    5. Kolik vám je let?                                                             14
    6. Na jakém serveru byste plnili úkoly?                             Hráo bych na čemkolikv, hlavně aby mě to pobavil o  :D 
  • @Bodlikcz Přijat, stačí do Chatu na Lobby GT napsat: /g prijmout LIGHT pokud to nebude fungovat napiš.
    - Itz_Srixty_
  • ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1. Váš Nick ve hře                                                             IlusionMan
    2. Váš Global Level+Odehraných Hodin?                        LvL 69/318
    3. Jak často a dlouho byste byli ochotni být ONLINE?     Každý den CCA 2 hod
    4. Kolik byste byli ochotni přispívat do pokladny?             100 Tokenu za týden
    5. Kolik vám je let?                                                            12
    6. Na jakém serveru byste plnili úkoly?                             Annic BedWars někdy i GoldRush ;)
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • + 6. Na jakém serveru byste plnili úkoly?  i na parkouru ;)

• @IlusionMan Přijat, stačí do Chatu na Lobby GT napsat: /g prijmout LIGHT pokud to nebude fungovat napiš.
    - Itz_Srixty_
  • 1. Lolly1993
    2. LvL 50/106
    3. 1x - 2x za dva dny :smile: 
    4. 80 tokenů týdně :wink: 
    5. 14 :smile: 
    6. Cokoliv co mi přidělíte :wink: Jen mě moc nebaví prison  :smiley: 
  • @Lolly1993 Přijata(doufám že jsi holka :D), stačí do Chatu na Lobby GT napsat: /g prijmout LIGHT pokud to nebude fungovat napiš.
    - Itz_Srixty_
  • Díky, ano jsem holka :D Funguje :)
  • 1. zappinglill12
    2. 50/278
    3. každý den min. 3-4 hodiny
    4. 50-100 tokenů za 3 dny
    5. 17
    6. SkyWars, LuckyWars, Anni, Bedwars, Crystals
  • @baroslav007 Přijat, stačí do Chatu na Lobby GT napsat: /g prijmout LIGHT pokud to nebude fungovat napiš.
    - Itz_Srixty_
  • --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    !!! Ještě dodávám že pokud pozvánku nepříjmete do 2 DNÍ pozvánka bude ZRUŠENA !!!
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • 1. veluc
    2. level-52,hodin-219
    3. Po,Út,St,Čt,Pá,1-2hodiny-v pondělí max.1h,v pátek 2h+
    4. 50-80tokenů za týden
    5. 12
    6. Nejvíc mě baví GoldRush,Turfwars,BedWars,EggWars,Anni, i ostatní.Baví mě téměř všechny
    PS:Jsem holka
  • @veluc přijat ale už nemáme místo v guildě takže se omlouvám.
  • upraveno 2. October 2016
    Nick : Simpple
    Global lvl. : 78
    Odohraný čas : 165 hodin
    Ako často/dlho online : Skoro každý deň cca 1-3 hodiny
    Koľko by som bol ochotný prispievať : 100-300 tokenov za týždeň
    Koľko mám rokov : 13
    Mohol by som pomáhať na : Annihilation , SkyWars , Egg Wars , BedWars ( Prípadne Parkour a prison)

Simpple :)
  • @veluc ;Přijat, stačí do Chatu na Lobby GT napsat: /g prijmout LIGHT pokud to nebude fungovat napiš.
    - Itz_Srixty_
  • @Simpple Přijat, stačí do Chatu na Lobby GT napsat: /g prijmout LIGHT pokud to nebude fungovat napiš.
    - Itz_Srixty_
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.