Obchodování na SkyBlocku

RosinkaRosinka
AdminModerátor fóra
upraveno 9. May v SkyBlock
Zdravím, 
nedopsal ses ve hře a sháníš vzácné věci na SkyBlocku? Napiš sem svůj inzerát.

Příklad:

1. Sháním BlockBreaker za 7 stacků eme bloků bude ve hře 25.9.2016 v 18:00, pokud máš zájem o obchod napiš mi. Nick ve hře Rosinka
2. Prodám spawner na koně za 10 stacků železných bloků, budu ve hře 27.9.2016 v 17:00 s pozdravem Rosinka

POZOR!!!
Nezapomeňte, obchodovat pouze pomoci /trade [nick]. Neobchodujte jinde než na spawnu a buďte opatrní. Za nerozumné obchody admini nenesou odpovědnost a nikdo Vám věci nenahradí.
«13

Komentáře

• Sháním spawner na Skeletony za 2 staky eme bloků, jsem ve hře teď.
  • Dobrý den, vykupuji spawnery/bb/af, na ceně spawneru se dohodneme a bb/af 6-8 staků eme bloků 2.10. 13:00-18:00, jestli máš, tak neváhej a přijď :) 

-xXxRebiikxXX

• Koupim Kompost za 40 Eme blocku
  • BodlikczBodlikcz
    Moderátor
    upraveno 4. October 2016
    Ahoj, koupím 86 schodů ze sandstone. Koupím je za 64+20 eme.
    Budu ve hře 4.10.16 13-14 hod (možná déle).
    Pište ještě do soukromé správy zde na fóru.
    Předem dík
  • Koupím ty schody za 3 staky eme.
  • Ahoj , vymením kompost za BB (BlockBreaker)
    Pokud mas zajem , Tak se pripoj na SkyBlock GT , - Jsem tam mezi 14 - 15 hod (možná děle).
    napis mi msg -> Nick TheRedstoneMaker

PS : FAKE BB NEBERU!!!

A nebo napis soukromé správu zde na fóru.

Tak se zatim mejte , Diky TheRedstoneMaker
  • upraveno 7. October 2016
    Dodatek/oprava k inzeratu. *Budu tam 7.10.2016 mezi 14 - 15 hod (možná děle).
    Muj minuly komentar nesel uz upravit , proto pisu dalsi ale s opravou.
  • Ahoj, vykupujem Všetky druhy spawnerov, AF- (autofarma), BB (Block Breaker), a tiež kompost !!! :smiley: 
    Stači mi napisat  a na cene sa dohodneme. Za tieto veci ponúkam eme blocky, iron blocky, a gold blocky ;)
  • Schanim spawner na ovce cenu že dohodneme v hre budú 7.12.2016 od 10:00 do 12:00
  • hele jak mam někoho nahlasit

• Vymením spawner na kravy za spawner.
    Keď chcete niekto vymeniť tak /msg blazaboy5057

blazaboy5057
  • Oprava*

Vymením spawner na kravy za spawner na ovce.
    Keď chcete niekto vymeniť tak /msg blazaboy5057

blazaboy5057
  • ahojte sháním spawner na prasátka za 3 staky eme bloku muj nick ve hře se jmenuje DrTock napište mi na email pokud tam nebudu DrTock@seznam.cz nebo pokud tam budu /msg DrTock děkuju ahojtee
  • Zdravím !

Sháním spawnery na ovcečky, pokud máte a prodáte, neváhejte mi napsat na skyblocku, s cenou se nějak domluvíme :)
  • Koupím jakýkoliv spawner na zvíře platím dobře, kdyby jsi měl zájem tak můžeš napsat do soukromých zpráv na fórku a nejlepší čas na to obchodování by byl v 15:00-16:00 den to je asi jedno :D stačí jen napsat 
  • Ahoj, vyměním spawner na krávomůrky :D Za spawner na ovce /msg :D jsem dnes na skyblocku nebo pokud nebudu budu jinde /f add xXx_Linie_xXx v mc mám origo takže se jmenuji xXx_Linie_xXx ;)
  • Jo a jinak pište mi na fórku do soukromých zpráv čas bude nejlepší 15:00 až 15:59 Pokud neodepíšu odepíšu zítra :D
  • Prodám jakékoliv množství sponge/mořské houby pište zde na forum do chatu a domluvíme se za kolik a kdy... Díky :)
  • Obchod není bezpečný, právě mě okradli o 8 staků em bl. protože v tradeu jde vyměnit item ..AF -> em bl.
  • Prodám Af (4x) cena 1 je 11-15 staku eme Bl. Dál také vyměním spawner na squidy za nejaký jiný a BB za 9-11 staku eme Bl.
  • koupím AF za max. 10 stacku eme bl.pište mi sem na forum.
  • ahoj koupim spawner na ovce za 10 staku eme bl. piste mi do soukromich zprav
  • koupim AF za 15 staku eme blocku 
  • @blabola ne procpak? ja radsi fotbal nez hokej xD
  • Ahoj, 
    1. Prodávám AF, nebo BB za cenu 40 kreditu!
    2. Sháním hlínu, nabízím za ní emeraldy, tokeny, nebo kredity. Na počtu a na ceně se domluvíme ve hře...
    Hraji dost často, ale ve hře se určitě potkáme každý den od 20:00 do 21:00!
    - wizard_CZ
  • Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá spawner na jeskyní pavouky celkem jich potřebuji 7 tak pište platím eme blocky. Na sb jsem nonstop. :D
  • Koupím:
    Spawner na vesničany kolem 10 staku eme bl.
    Ovčí spawner kolem 7 staku eme bl.
     Ve hře jsem většinou večer od 19:00
  • Koupím jakýkoliv spawner na ceně se dohodneme nick ve hře tomiher
  • upraveno 1. June
    Dobry deň prodavam AF nebo BB cena jednehu kusu 30kreditu som tam vetšinou od 14:00 Poobede  do 12:00 večer : Reebok1Svk
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.