Obchodování na SkyBlocku

24

Komentáře

• Zdravím,
    tímto bych komentářem bych vám chtěl nabídnout:
    1. Blok Breaker za 20 kreditů (skladem 4, není problém dokoupit)
    2. Auto Farmu za 20 kreditů (skladem 1, není problém dokoupit)
    3. Kompost za 12 kreditů (skladem 2, není problém dokoupit)
    4. Vajco na ocelota za 1 kredit (skladem 29, další vyrábět nebudu)
    a zároveň chtěl požádat o:
    1. Hlína (CELKEM alespoň 16 staků, cena za kus dohodou)
    2. Střihač ovcí (1-2, zaplatím tokeny, cena za kus dohodou)
    Kontaktujte mě přímo ve hře (nemohu vám říci přesný čas, ale hraji hodně často), nebo do soukromých zpráv zde na fóru.
    - wizard_CZ
  • @wizard_CZ  potrebuji hlinu takze jak se domluvime?
    potom bych se rad domluvil za kredity ten strihac ovci

-luxveri
  • wizard_cz aha tak nice

koupim strihac ovci za kredity
    a koupim stak hliny za tokeny
    cena dohodou
     piste mi do soukromich zprav díky..
  • koupim spawner na ovce za spawner na endermany a za spawner na houbove kravy piste do teto sekce
  • @luxveri ;
    Klidně ti ten spawner na Ovce prodám ;)

• uz mam diky
    -luxveri :D
  • Zdravím!
    Prodám 10 spawneru na IG!
    Cena bud 6000 tokenů nebo 25 Kreditu! Je možno domluvy na slevě! ve hře jsem kolem 19-20 hodiny někdy i odpoledne.

Koupím tokeny a kredity za Ulomky!

• Sháním Block breaker- nabídnu 200 úlomů klíče, 64 emeraldů, 100 tokenů, 3 name tagy, 5 kreditů a 1 enchanting table xD ve hře jsem téměř každý den, není problém mě zastihnout
  • Čau prodám stříhač ovcí za 19 kre. Jsem online často ba SB napište mi do soukromých správ aneb na SB 
    EmelySp   :p
  • upraveno 7. July 2017
    Zdravím,
    Prodávám 5 BlockBreakerů 
    Za 25k úlomků klíče nebo 40k tokenů nebo 60 kre 

Pište mi do PM 
  • Prodám 12 stacků hlíny
    Server: Skyblock
    Čas: Kolem 13:30-14:30
    Jméno:ultracakelol 

• @Majner_Pro A kolik máš hlíny?
  • @Majner_Pro ;
    No nějaké to číslo by se hodilo (Bavím se o stacích) :dizzy: 
    Třeba 5 staků
  • Muj nick ve hre je EmelySp zitra ve dve odpoledne máš cas nebo driv jakj mas nick ve hre
  • upraveno 18. July 2017
  • Uz,jsem na sb
  • Koupím Stack hlíny za 3 stacky emeraldů ve hře jsem každý den, neměl by být problém mě sehnat
  • Prodám IG spawner za 13 staku eme bl / 35 kre - online som skoro stále, kdyby mnel nekto zájem o trade prosím odpovezte na tento komentár :D (nick: luki321_super, online som skoro stále)
  • Prodám 7x měnič biomu na houbový biom a 1x na les, cena dohodou, ale byl bych rád za alespoň 3 kredity/kus, samozřejmě pokud bude víc nab8dek, tak se to nějak dohodne.. Nabídky pište do SZ zde na fóru. Jen upozornění, od 21.8. Do 26.8. 2017 tu nejspíše nebudu, nebo budu jen na fóru
  • 1 kredit za stak?? To těžko, zas tak levný to není.. Potřebuješ na to dobeý 4 staky eme blocků a dalšû věci.. Takže to rozhodně ne
  • Prodám BlockBreaker za spawner na squidy ve hře jsem většinou v 11:30 - 20:30 většinou nonstop.
    můj acc je MenT2007
  • Prodám spawner na crepery, cave spidery a strihac ovci za kredity cena dohodou ve hře budu dnes 6.10 od 13:30 do 15:00 pište msg  nick ve hře SKYTomiCZ. 
    Jestli máte zájem ale dnes mne ve hře nestáhnete tak pište sem pod můj komentář a domluvíme se na case a dnu 
    S pozdravem SKYTomiCZ 
  • Zdravím, prodám IronBlocky za TokenyEmerald BlockyDirtUlomky Klíčů. Nabídky mi pište do MSG! Na servery budem až moc často. Ak ma nenajdete na SkyBlocku tak som offline čo sa nestáva až tak často.
  • Predam AF za 35 kre a SO za 30kre v hre som kazdy den ak tak /msg bigsmokedik
  • Prodám BB za 40 kreditů /msg Storm0208
    13:30 - 14:30
  • kupim AF za eme bloky, kolko chcete mi piste do /msg
    v hre byvam skoro kazdy den, o hociakej hodine (okrem noci) takze skusajte pisat, snad sa vam to podari :)

• a predam kaktus, 64 za 3 eme, hocikedy /msg
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.