Obchodování na SkyBlocku

13»

Komentáře

• Koupím Stack hlíny za 3 stacky emeraldů ve hře jsem každý den, neměl by být problém mě sehnat
  • Prodám 1x Spawner na squidy, 1x Spawner na prasata, 1x Spawner na houbové krávy, 1x Spawner na pigmany. Dále 1x Af a 1x BB a 1x Komposter. Vše za kre cena dohodou, dále prodám svůj Is, farmy na zvířata na něm mam, pokud se na něj budete chtít podívat, kontaktujte mě do pm zde na fórum!
    Můj Is byl top 6. v soutěži o nejlepší SkyBlock, takže je vážně dobrej.

-ViveLaRage
  • Prodám IG spawner za 13 staku eme bl / 35 kre - online som skoro stále, kdyby mnel nekto zájem o trade prosím odpovezte na tento komentár :D (nick: luki321_super, online som skoro stále)
  • Prodám 7x měnič biomu na houbový biom a 1x na les, cena dohodou, ale byl bych rád za alespoň 3 kredity/kus, samozřejmě pokud bude víc nab8dek, tak se to nějak dohodne.. Nabídky pište do SZ zde na fóru. Jen upozornění, od 21.8. Do 26.8. 2017 tu nejspíše nebudu, nebo budu jen na fóru
  • lomister tak s tak měnící bajomu na cenu 1 kre  ne kus
  • 1 kredit za stak?? To těžko, zas tak levný to není.. Potřebuješ na to dobeý 4 staky eme blocků a dalšû věci.. Takže to rozhodně ne
  • na 10 staku potřebuješ 4 staky eme bl
  • Prodám BlockBreaker za spawner na squidy ve hře jsem většinou v 11:30 - 20:30 většinou nonstop.
    můj acc je MenT2007
  • Prodám spawner na crepery, cave spidery a strihac ovci za kredity cena dohodou ve hře budu dnes 6.10 od 13:30 do 15:00 pište msg  nick ve hře SKYTomiCZ. 
    Jestli máte zájem ale dnes mne ve hře nestáhnete tak pište sem pod můj komentář a domluvíme se na case a dnu 
    S pozdravem SKYTomiCZ 
  • Zdravím, prodám IronBlocky za TokenyEmerald BlockyDirtUlomky Klíčů. Nabídky mi pište do MSG! Na servery budem až moc často. Ak ma nenajdete na SkyBlocku tak som offline čo sa nestáva až tak často.
  • Predam AF za 35 kre a SO za 30kre v hre som kazdy den ak tak /msg bigsmokedik
  • Prodám BB za 40 kreditů /msg Storm0208
    13:30 - 14:30
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.