Obchodování na SkyBlocku

13»

Komentáře

• Ahoj ne chce někdo něco koupit??? Mám levní shop vajíčka kůň,slepice,vesnican,králík,ovce,krávo murka,krava, atd věci pište 

• Dám cokoliv co mám za KRE !!!!!!!!!!!!! /tpa

• koupim iron golem spawner za 8 stacku eme nebo kompost za 5 stacku eme
    piste mi sem do fora a mi se dohodneme o case
  • Koupím spawner na ig nebo na skeletony a nebo kompost za úlomky + eme bl. Cena dohodou . Pište mi nabídky
  • Zdravím,
    rád bych prodal 4x spawner na ovečky :) 
    Cena ? 
    1. kredity: 15-20 kre
    2. tokeny: 5000-6000 tokenů
    3. emeraldové bloky: 9-11 staků eme bloků 

Na SkyBlocku se budu nacházet každý večer kolem 20:00 
     Pěkný den
  • Zdravím,
    rád bych prodal Iron Golem spawner a Block Breaker :)
    Cena? 
    IG(Iron Golem) 
    1. 38-45 Kreditů
    2. Tokeny-Nechci
    3. Emeraldové bloky- Nechci

Block Breaker
    1. 30-40 kreditů
    2. tokeny 10 000-14000 tokenů
    3. Emeraldové bloky-Nechci 

Pro zájemce: Ve hře se vyskytuju vždy večer a to kolem 20:00 
    Pokud vám není něco jasné kontaktujte mě na TeamSpeaku, zde na forum, nebo když budete mít štěstí tak i ve hře :)

Pěkný den

• upraveno 19. January
    Ahoj koupím BlockBrealer (BB) za 32 kreditů + 2500 tokenu 
    Budu ve hře 19.1. 2018 od 17:50 až do 21:00
  • kúpim spawn egg na mushroom kravu som v hre

• prodám kompost za 17 kreditů 
    prodám 2x64 stacků eme. blocků. za 2 kredity
    Online jsem každý den, prostě si mě někdy nejděte
  • Dobrý deň, predám spawnery, AF. Mám všetky druhy okrem spawneru na kone. Cena dohodou v kreditoch / eme bl. V hre som skoro stáles

-luki321_super
  • Toto je sice dobré ale mám otázku ... je normální že obchodujete a dostanete ban za tradování ? calogero1028
  • koupím bb za 5 staku eme bl. a 3 staky hliny jsem ve hre  16.3 do  od rana az do 16:00 
    nick ve hre: lukas_cz151
  • KUPUJEM uplne vsetky spawnery a AF a ine vzacne veci za kre/tok som na skybloku casto :D
  • Kupim AF/SO/BB/spawnery za kre
    Za af dam max 25kre
    Za bb tak 20-25
    SO za 15-20
    Spawnery podla toho ake. Piste komenty co predate za kolko kedy budete vo hre. Nejak sa dohodneme.
    Mam veľa kre.
    Kupim všetky spawnery okrem psoch,ocelotoch,zajacov,snehuliakov.
    Najlepšie by boli guardian, ig, pigman, atd. Piste komenty odpisem vam.
    Nick vo hre: RastoGame
  • Mám kolem 5k tokenů a 2,3k úlomků, chtěl bych za to AF, BB, Nějáký dobrý spawner, nebo Stříhač ovci :dizzy: 

• Zdravím koupil jsem si kredit na skyblocku, přes kartu.. kreditu jsem měl mít 50kree... stoho jsem si koupil jen vesničana za 3kree, a mam 20 kree to je nejaka kravina nemyslite ??? nebudu se tu rozčilovat :) ale uvedomte si ze si že si vydělavam penize a jen tak je nevyhazuji z okna ven za nic .... rad bych aby se to vyresilo :)) diky
  • mrmilamrmila
    Admin
    upraveno 27. March
    @SafatoCz ;

Prosím tě, píšeš to do špatné diskuze i špatná sekce. Všechny problémy a chyby se hlásím SEM.

Založ tam vlastní diskuzi a napiš to vše tam, klidně mě tam i označ ať to nepřehlédnu. 

A ještě prosím upřesni informace. Protože, pokud si kupoval vesničana, jako mazlíčka, ten stojí 150kreditů. Pokud si kupoval spawnegg villager na skyblocku, tak to stojí 10kreditů. Spawner villagerů na skyblocku 50kreditů a převlek vesničana stojí 100kreditů. Takže opravdu nevím jakého vesničana si měl na mysli.

Potom dodej také kdy sis ty kredity kupoval a kolik sis jich kupoval a jakou formou, protože jestli dobře rozumím, kupovala sis kredity přes kreditní kartu, ale tam je pouze nejmenší možnost koupě kreditů v hodnotě 100kreditů za 100kč.

Pokud toto nedodáš, nemůžeme pokračovat v řešení tvého problému.

Hezký den
  • Ahoj, prodám 4 staky vlků (samozřejmně si můžete koupit i třeba jen 2 vlky...)
    Cena- 1000kre za všechny (v shopu 1280)

A ještě prodám 4 vajíčka villagerů
    Cena- 30kre za všechny (v shopu 40kre) :)

• Koupím spawner na slepice za přijmutelnou cenu, všeho mám DOCELA dost :)

• koupím spawnery bb i af
    za kredity nebo hlinu jsem dnes onnline cca do 8 hodin vecer tak se ozvete
  • Prodám 2x af! za 39kre + přihodím 2500tokenu a 200úlomku
  • Prodám 2 BB.
    Popřípadě kaktusy, nebo velké množství cobblu.
    Nabídky a ceny prosím do PM.

-Díky-
  • ahoj predávam eme bl za stak 1 kre alebo 250 tokenov + predám spawn egg cena rovnaká 
    ak máte záujem napíšte mi v hre alebo tu ďakujem wolfie
  • [Have]
    Eme. Bl.
    [Want]
     Spawnery, Af, Bb, Kompost, Stříhač.

[Have]
     Černé barvivo
    [Want]
     Eme, tok, kre ulomky

[Have]
     Wolf spawner
    [Want]
     Tok, kre eme. bl., jiný spawner.

Nick Max95
  • ahoj :) koupím kompost za eme...na skyblocku jsem poslední dobou často takže asi nebude problém mě tam najít :) děkuji
  • Ahoj chcel by som zohnať spawner(y) Guardianov alebo AF z pozrdravom 
    Cezar
  • Ahoj vaykupuji spawnery za eme bloky 1 spawner 3-5 staku eme bloku hraji každý den
  • Koupim Spawner na pigmany nebo guardiany za eme bl . Na Skyblocku jsem kazdy den okol 17:00.
    Nick zizalkaHKD
  • ahoj rosinka Scháním pigzombie spawnery za iron blocky a tokeny a úlomky a zlato muj nick honza888 jsem online většinou v 8 hodin 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.