Bug

upraveno 9. May v SkyBlock
Dobrý den,

dnes jsem si normálně otevřel Ender Chest a mě jsem v ní spawnery bořka BB měniče biomu. Otevřel jsem jí asi kolem 10:58 a měl jsem tam normálně všechny itemy, otevřu jí ted v 12:20 a EC prázdná... prosím o opravu, už jsem kvůli lagum co byly na SB přišel o spouty věcí a nepotřebuji přijít o další..

Moc děkuji

Přeji krásný zbytek dne #nwmcz

//Edit Ostrov jsem nesmazal jediné co jsem provedl pomocí commandu bylo  když mě @Lovewolfie_x ; přidala na is a já pak dal /is leave, aby mě nemusela vyhazovat... už jsem přišel před 5 dny kvůli lagům na SB o spousty věcí a tím i o spousty kre tak prosím o vyřešení

Komentáře

• Stejný případ!

Zdravím všechny, tohle se mi dnes stalo také! Koupila jsem si  36 staků emerald bloků tak jsem tam dala (do ender chestky) 27 staků emerald bloků, po přendání věcí jsem si je chtěla uložit do truhly a v ender chestce nic nebylo. Vůbec jsem nevěděla co se stalo... myslela jsem si, že mi je někdo ukradl bugem, ale když jsem si přečetla tento příspěvek, pochopila jsem, že se mi vlastně stalo to samé. Stálo mě to 37 kreditů, a ty mi už nikdo nevrátí, to mě naštvalo.  :/

S pozdravem hráčka pokornamana
  • mrmilamrmila
    AdminModerátor fóra
    S hráčem nwmcz jsme to vyřešili ve hře.

@pokornamana Píšeš, že se ti stalo to stejné... a dnes (tj 11.5.) ale dle logů nikde nevidím, že bys napsala příkaz /SB leave...
    Dodej čas, aspoň přibližně, kdy sis zakoupila, a kdy si zjistila, že je nemáš...

• @mrmila 
    Důkaz a čas koupi emerald bloků:
    [16:57:14] [Client thread/INFO]: [CHAT]  
    [16:57:14] [Client thread/INFO]: [CHAT]       [Prijmout]        [Odmitnout]

[17:07:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [93] [VIP] pokornamana: hbtygrikCZ jak jsem koupila ty eme. bl. tak mi všech 36 staků zmizelo 

Už jiného jsem nenašla... Děkuji, za řešení problému (snad tyto informace postačí).
    -pokornamana 
  • Ahoj, na SB jsou velké lagy nevím kam to napsat, kdyžtak se omlouvám kdybych to napsal do špatné kolonky. Ale všichni hráči májí velké lagy a bugy. Prosím přijdte to někdo vyřešit. Děkuji.
  • Rius_Rius_
    AdminModerátor fóra
    Ahoj @Edit01CZ ;
    Stačí upozornit člena AT přes soukromé zprávy, nebo založit vlastní diskuzi - oživování starých topiců nikoli. Podívám se, zda-li jsou lagy opravdu na straně serveru a případně se je pokusíme vyřešit. Díky ;)
Tato diskuze je zavřená.