Score na Prison

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli by nešlo zase přidat score na Prisonu. Díky tomu, že už není score na Prisonu a taky na SB, tak tu plno hráčů přestalo hrát a ty guildy už nejsou to co bývalo. Takže prosím score na Prison ;)

Díky za pochopení. 

_ZuryX_

Komentáře

 • Ahoj , k tomuto odebrání .
  Když si vezmeš máš guildu třeba 8 lidí nic moc , a hodně se snažíte co nejvíc score a pak si přijdou guildu které už jsou starší a 2 členové jdou stříhat ovce a 2 členové jdou kopat blocky a jelikož za ovce bylo hodně score a na prisonu také tak to bylo nefér věci hráčům co třeba nehráli SkyBlock a když si vemeš někdo si udělal farmu třeba s 20 spawnery nebo i víc a score bylo za chvíli hotové

  A nevím že by přestali nějak hodně hráčů na gt hrát jenom kvlik tomu že se nesikava score že SkyBlocku oveček 

  A guildu jsou podle mě pořád dobře , sezóny... Trošku by to chtělo mix ale když se půlka miniher nehraje tak je to trzke.  Hezký den 


 • Z poloviny musím souhlasit, ale zase z poloviny nesouhlasím.

  Kdysi se dávalo 1 skóre za 1 blok (počet skóre se měnil díky bonusům) a to v podstatě není žádné "hraní". Jen držíš myšku a pohybuješ se.... Podle mého názoru by skóre z těžení vůbec nemělo být. Ovšem za killy (což je jediná alternativa jak získat skóre) by se mohlo dát více skóre i přes to, že tam spoustu "silných" lidí čeká na hráče začátečníky.
 • @gamekeepers ale i u toho že se hýbeš a držíš tlačítko na myši, tak něco děláš, a je na tobě jestli se rozhodneš držet tlačítko pro guildu nebo nic nedělat. A kdyby zabíjení dávalo hodně xp do guildy, tak by se to dalo docela dost dobře zneužít.
 • @_ZuryX_ ; k tomuto se vyjádřím.

  Na serveru je jasně dáno že ža kill (bez bonusu) je +5 score do guildy , Pokud by jak říkáš se přidalo na Prisonu tčbea +15 score do guildy za kill tak by se to muselo udělat na každé minihře A když si vemeš takový Str rush na Anni kde v pohodě se dá za hru zvládnout 250-300 kills (dal jsem i jednou 500) Tak by to bylo za necelou hodinku téměř 4000 kills a to nemluvím o Anarchii a na Prisonu , by se to lehce zneužívalo.


  Hezký den 
 • Souhlasímmmm
 • Proc by se to zneužívalo? Pokud vím, tak už teď se dávají bany za farmení statistik, tak by se dávali i za toto a hráči by si to hned rozmysleli :)
 • upraveno 25. srpna 2019
  Za farmení statistik bany? Odkdy? Jen za bugování statistik se dávají bany. a kdyby se banovalo zabíjení hráčů tak na GT nikdo nehraje.
 • Jde vidět, že nevíš o čem mluvím, když tam nehraješ, kdyby si tam hrál, tak víš 
 • Jak vás to muže bavit držet tlačítko a chodit
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.