Ověření účtu

upraveno 6. June 2016 v TeamSpeak
Pro hráče, kteří si k nám nechodí jen povídat ale i zahrát byla vytvořena možnost ověření herního účtu. Účel je prostý. Ověření hráči budou upřednostňováni před "hosty". Jelikož se stává, že nám píšete že někdo ve veřejné místnosti dělá nepořádek, postupem času většina veřejných místností bude pouze pro ověřené hráče. V drtivé většině případů vás otravují uživatelé, kteří mají tak nudný život, že nemají na práci nic lepšího než chodit po TS serverech a dělat nepořádek. Pokud se někdo takový ocitne i mezi ověřenými hráči, bude mu ověření odebráno bez možnosti návratu.

Nadále by jsme vám chtěli dát nějaké další výhody, ovšem v tomto směru TS nemá mnoho co nabídnout. V tuto chvíli se jedná pouze o možnost nastavení vlastního popisu uživatele a nastavení Channel Commandera.
Pokud máte někdo nějaký smysluplný nápad na nějaké další výhody, neváhejte reagovat do tohoto tématu a přednést nám návrh.

Ověření účtu probíhá přes stránku http://teamspeak.gameteam.cz/ a používají se stejné údaje jako používáte při přihlášení na našem Lobby serveru. Z důvodu možného zneužití je možné opětovné ověření minimálně měsíc po předchozím. To pro případ že ztratíte svou TS identitu například reinstallem systému nebo koupí nového zařízení. Tu doporučujeme exportovat a zálohovat. Při následném importu se vám vrátí vše, co jste na našem TS měli. Postup je jednoduchý - Settings > Identities > vybrat používanou identitu (většinou Default) > Kliknout nahoře na EXPORT. Import funguje na stejném principu.

Minimální level pro získání ověření byl v tuto chvíli stanoven na úroveň 20.

Na konec, aby jsme si rozuměli, v rámci zkvalitnění si vyhrazujeme právo cokoliv a kdykoliv změnit, upravit, přidat nebo odebrat.

Komentáře

• Ten level 20 by měl být 15
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Podle mě by ten lvl 20 měl být 30 :D
  • Vaše hesla se při ověření účtu nikam neukládají. Pouze porovnávají. Navíc jsou vaše hesla 3x přešifrovaná.
  • Do jedné z diskuzí tady na fórum jsem své heslo z databáze napsal a přesto se cítím bezpečně.
  • Podle mne by ta stálá roomka měla být od levelu 65 =/ (Jen chci přidat když jsem chtěla napsat level 65, tak jsem napsala :,,levelu 645'' to by bylo těžší =
    D) 
  • Je dobře, že na ts3 nemůžou hráči pod 20lvl. Hráči nad 20lvl mají už ty zákl. zkušenosti s hraním na GT, zatímco začátečníci by se pořád ptali typem otázek: Jak se to dělá... Mě to nefunguje... aj.
  • upraveno 16. April 2016
    To není ani v nejmenším důvod proč tomu tak je, vlastně není, hráči pod level 20 na TS bez problémů můžou.
  • _Endless_3112_Endless_3112
    HelperStavitel
    Monty70 pravda podla mňa by mal byť overený hráč od lvl aspoň 25 lebo do 20 si to môže hoci kto naexpiť behom dna a potom chodia ľudia spamovat nadávať a robiť blbosti na ts.
  • Když někoho zabanuješ, někoho kdo má dynamickou adresu, připojí se znovu v průběhu minuty. Takto mu stačí odebrat ověřeného hráče, dobře, naexpí si za 2 hodiny nový. Takto to udělá dvakrát a zaručeně ho to omrzí. Pokud ne, tak je to člověk, jehož život absolutně postrádá smysl a zbytečně na této planetě plýtvá vzduchem aby dýchal.
  • Dočasná místnost je tu jako poslední možnost pro hráče, kteří si sem chodí jen pokecat a s Minecraftem nepasou. 
  • Čau,ta stránka co si sem napsal nefunguje 

• Potřeboval bych pomoct s ověřnéím účtu .. účet jsem si ověřil a crashnul mi kompl tím pádem jsem stratil jak instrukce k ověření tak samotný ověřovací kód potřeboval bych možnost ověření účtu v blízké době omlovám se za chyby jsem dysgrafik a dyzlektik.. děkuju Danlop
  • Ahoj, potřeboval bych dát pryč ověřeného hráče, protože jsem reinstaloval PC a zapomněl jsem si zálohovat identitu. Nebude se to příště opakovat.
  • Takže zdravím :dizzy:  Stala se nepěkná věc. na http://teamspeak.gameteam.cz/  sem si ověřil ůčet a hned jsem omilem dal připojit,,Neviděl jsem že je tam kod a nebo něco takového.Dal jsem připojit a dalo mi to ban. You are banned permanently. Reason: "Nepovolené znaky v nicku. Povolené: a-Z 0-9 - _ mezera )([ ],.:".
    ve hře je nick: borec_cislo_1 a na ts je nick: borec     
    Prosím o pomoc :/
  • Ban ti to nedalo, jen jsi se připojil s nickem, který obsahoval diakritiku nebo nějaké paznaky, se kterými mají určité verze klientů problém, proto jsou zablokovány. Pokud si dáš stejný nick jako máš ve hře, připojit se ti půjde.

Mimochodem, tvé ověření bylo resetováno.
  • Co takhle soutěže na TSku, kde mohou jen Ověření hráči ? :)
  • Soutěže v čem a jak?
  • soutěže tam jsou (někdy) ale hodily by se jen pro ověřené hráče
  • swixty si kruty a ber to  trochu va zne pro to ze pak z nám  lidí co kuli to mu ze jim to napsal hráč tak se zabili
    sou hlupi
  • EligAEligA
    Moderátor fóraAdmin
    @22gut22gut ; Pokud sem přidáváš výtvor http://randomwordgenerator.swixty.top/ , tak s tímhle Tě přesměruji do této diskuze.: http://forum.gameteam.cz/discussion/5970/kancelaria-killerslovakia/p1 Ale bojím se, že tato slova se ještě negenerují - ani bych se nedivila, kdyby tomu už za pár hodin bylo jinak. :D
  • upraveno 4. January
    Mám návrh, nespravili by ste prosím Vás možnosť spraviť si aj music roomku? Aby som si tam mohol dať napr. Opus Music Quality 10. Bolo by to super ♥.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.